order zithromax online no prescription buy zithromax malaysia buy zithromax online order kamagra by phone buy kamagra tablets

ساخت باغ هوشمند در توکیو/ فانوس های روباتیک در باغ قدم می زنند

buy oxycodone buy hydrocodone percocetbuy valium online buy vicodin online

ساخت باغ هوشمند در توکیو/ فانوس های روباتیک در باغ قدم می زنند

باغ هوشمند

مبتکران در ژاپن باغی را طراحی کرده اند که علاوه بر مراقبت از خود، به فانوس های روباتیکی هوشمندی مجهز شده که در باغ قدم می زنند تا همه جا روشن شود.

به گزارش سرویس سخت افزار پایگاه خبری فن آوری اطلاعات ایران از مهر نیوز، لامپ های خورشیدی را فراموش کنید، چرا که جدیدترین شیوه برای روشنایی باغ ها و پارک ها، فانوس های روباتیکی است که راه می روند و نور خود را کم و زیاد می کنند.

اگر کسی در نزدیکی این روبات ها راه برود، آنها از سر راه کنار می روند. این روبات ها را می توان به گونه ای برنامه ریزی کرد که در یک محیط به دنبال فرد راه بروند و مسیر هیچگاه برای انسان تاریک نباشد.

این روبات که توسط آلوارو کاسینلی هنرمند اهل توکیو ساخته شده ترکیبی است از فانوس ژاپنی و یک روبات چهار پای PhantomX. این لامپ ها را می توان با استفاده از آیپد به طور گروهی یا تکی کنترل کرد.

کاسینلی گفت: یک باغ ژاپنی سنتی در تلاش برای نشان دادن یک چشم انداز طبیعی مینیاتوری است. یکی از اصول زیبا شناختی باغهای ژاپنی خلق دوباره چشم ها و پرورش تفکر و مراقبه است.

وی افزود: ما باغی را پیشنهاد کرده ایم که از خودش مراقبت می کند به گونه ای که قوانین تعادل و هماهنگی را درک و دوباره تفسیر می کند. این باغ همچنین بر اساس فصل و همچنین وجود و عدم وجود ناظر انسانی، به خودش رسیدگی می کند.

روبات های چهارپایی که در روبات کاسینلی به کار رفته توسط یک شرکت آمریکایی به نام تروسن روبوتیکس با قیمت هر عدد ۹۴۹٫۹۵ دلار ساخته شده است. هر یک از چراغ های روباتیک “شخصیت” دارد و می تواند محیط اطراف خود را با استفاده از فاصله یاب های فروسرخ خود حس کند.

آنها سپس می توانند با استفاده از یک شبکه Xbee یا دیگر شبکه های بی سیم که با استفاده از یک آی پد کنترل می شود، با یک رایانه مرکزی، ارتباط برقرار کنند. این لامپ ها به LED های چشمک زن فروسرخ و دوربین ۱۲۰Hz IR مجهز است که می تواند باغ را اسکن کرده و روبات ها را ردیابی کند.

March 2, 2014 / Uncategorized

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

دسترسی سریع